Denne ponúkame viac ako 30 druhov zákuskov a tort, ktoré sa pripravujú priamo v našich priestoroch. Pri ich výrobe používame kvalitné suroviny, klasické technológie a dbáme na to aby naše dobroty boli nie len čerstvé ale i lahodné. V ponuke máme torty a zákusky bez laktózy, ako i pochúťky ktoré neobsahujú lepok. Pokiaľ máte alergiu na vybrané typy potravín, prosíme Vás, aby ste nás na to vopred upozornili. Naša výrobňa nie je prispôsobená výlučne výrobe pre alergikov.  

Ponúkame zákusky a torty pri príležitosti osláv narodenín, promócií, stužkových slávností, krstu, svadieb, rodinných alebo firemných osláv. Denne ponúkame množstvo tort na voľný predaj, stačí nás osobne navštíviť alebo sa telefonicky informovať o aktuálnej ponuke.
 

Objednávky:

Objednávky na torty s ozdobou prijímame 5 dní vopred a je možné si ich objednať iba osobne. Pri objednávke si stačí vybrať niektorú nami ponúkanú príchuť torty a my Vám ju s radosťou ozdobíme podľa vašich predstav alebo Vám s ozdobou radi poradíme. Fotky s ukážkami našich tort si môžete pozrieť v galérii. Pri objednávke torty je potrebné zaplatiť 15 euro zálohu.
 

Svadobné objednávky:

Náš tím cukrárok Vám s radosťou osladí váš svadobný deň. Od svadobnej torty, cez pochúťky na svadobné stoly ako i výslužky pre vašich hostí- to všetko vám  vieme zabezpečiť. Neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si s nami stretnutie ohľadom ochutnávky, výberu a všetkých potrebných detailov pre váš veľký deň.
 

Čajové pečivo:

V období Vianoc pečieme chutné a kvalitné čajové pečivo, ktoré sa skladá z viacerých druhov malých koláčikov, ktoré si zamiluje celá vaša rodina.
 

Tajomstvo našej zmrzliny

Sme tretia generácia zmrzlinárov, výroba zmrzliny je v našej rodine tradíciou. Vďaka viac ako 60 ročnému receptu je naša mliečna zmrzlina jedinečná a lahodne krémová. Ovocné zmrzliny pripravujeme z čerstvého ovocia. Ponúkame zmrzlinu aj bez laktózy, bez lepku, bezlepkové kornútky ako i zmrzlinu sladenú iba stéviou, ktorá je vhodná pre diabetikov. Pri výrobe našej zmrzliny používame kvalitné a čerstvé suroviny, a vkladáme do nej veľa lásky a dobrej nálady.